Trzynaste Piętro - The Thirteenth Floor (1999) Lektor PL online

Oglądaj premiery filmowe bez limitu

Premiera Filmowa Trzynaste Piętro - The Thirteenth Floor (1999) Lektor PL
Player 1
Premiera Filmowa Trzynaste Piętro - The Thirteenth Floor (1999) Lektor PL
Player 2
Premiera Filmowa Trzynaste Piętro - The Thirteenth Floor (1999) Lektor PL
Player 3

Dodany: 2012-07-18 | Kategorie: Science Fiction Thriller

Film Trzynaste Piętro - The Thirteenth Floor (1999) Lektor PL online
Już ponad 2 tysiące lat temu grecki filozof o imieniu Platon głosił pogląd, że świat istnieje tylko w naszej wyobraźni, a współczesna technika dowiodła, że się nie mylił. W pamięci komputerów można dziś symulować wyprawy kosmiczne i eksplozje nuklearne, a trudno sobie nawet wyobrazić, co przyniesie najbliższa przyszłość. A gdyaby tak ktoś wpadł na pomysł, aby powołać do życia świat przypominający do złudzenia realną rzeczywistość? Świat, w którym zacierają się granice między prawdą a fantazją ? Na trzynastym piętrze siedziaby wielkiej korporacji dwóch wizjonerów, Douglas Hall (Craig Bierko) i Hannon Fuller (Armin Muller - Stahl) wykreowało w pamięci komputera całkowicie realną replikę Los Angeles z roku 1937. Gdy Fuller pada ofiarą morderstwa, wszystkie dowody wskazują na Halla. Czy naprawdę zabił? A jeśli tak, to czemu nic nie pamięta ? Stopniowo staje się jasne, że Hall wciągnięty został w śmiertelnie groźną intrygę, a kluczem do niej jest tajemnica leżąca na granicy dwóch światów, wirtualnego i realnego. Tylko który jest który?

Film Trzynaste Piętro - The Thirteenth Floor (1999) Lektor PL online Film online Trzynaste Piętro - The Thirteenth Floor (1999) Lektor PL

Link do filmu skopiuj do nowego okna i oglądaj.

http://www.putlocker.com/embed/C358AE6CBB9EF428
http://nextvideo.pl/embed/500x350/j/ttF5TJH1ogGFdjuN
http://maxvideo.pl/embed/530x360/r/ttF5TJH1ogGFdjuN

Podobne Filmy Online

 • Film Człowiek widmo (Hollow Man) online
 • Film Drapieżnik Wykuty z Lodu / Arctic Predator (2010) Lektor PL online
 • Film Apokalipsa androidow (2006) Lektor PL online
 • Film Hulk vs Thor (2009) Napisy PL online
 • Film Łowca obcych / Alien Hunter (2003) Lektor PL online
 • Film Riddick: Rule the Dark / The Chronicles of Riddick: Dead Man Stalking (2013) Lektor PL online
 • Film Sidła śmierci (The Thing Below) online
 • Film Muppety z Kosmosu (1999) Dubbing PL online
 • Film Dead shadows (2013) ENG online
 • Film Obcy Początek / Alien Origin (2012) Lektor PL online

stat4u | Filmy online |
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmy-bez-limitu.eu Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści premiery-online.eu, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.